Italijos III futbolo lyga 2016–2017 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2016–2017 m.
Varžybos Italijos III futbolo lyga
Sezonas Italijos aukščiausioji futbolo lyga 2016–2017 m.,
Italijos I futbolo lyga 2016–2017 m.,
Italijos II futbolo lyga 2016–2017 m.,
Italijos III futbolo lyga 2016–2017 m.,
Italijos IV futbolo lyga 2016–2017 m.,
Italijos V futbolo lyga 2016–2017 m.,
Italijos futbolo taurė 2016–2017 m.,
Italijos futbolo supertaurė 2017 m.
http://int.soccerway.com/national/italy/serie-d/20162017/


Girone A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. AC Cuneo 34 18 12 4 49 — 28 66
2. Calcio Varese 34 19 6 9 48 — 29 63
3. Calcio Borgosesia 34 16 14 4 49 — 22 62
4. ASDC Gozzano 34 17 8 9 58 — 37 59
5. SC Caronno 34 16 11 7 55 — 38 59
6. US Inveruno 34 17 8 9 71 — 51 59
7. Calcio Chieri 34 16 7 11 65 — 47 55
8. Pro Sesto 34 13 15 6 42 — 35 54
9. FBC Casale 34 12 12 10 39 — 40 48
10. AC Bra 34 9 14 11 43 — 42 41
11. Folgore Carate 34 11 8 15 45 — 47 41
12. Oltrepo Voghera 34 9 11 14 42 — 57 38
13. Varesina Venegono 34 8 10 16 39 — 61 34
14. ASD Busto Garolfo 34 7 10 17 37 — 54 31
15. AC Legnano 34 8 7 19 34 — 61 31
16. Calcio Verbania 34 7 9 18 36 — 56 30
17. FC Pinerolo 34 6 10 18 38 — 61 28
18. Pro Settimo 34 4 14 16 28 — 52 26

Girone B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SSD Monza 34 24 8 2 70 — 17 80
2. Ciliverghe Mazzano 34 22 7 5 75 — 45 73
3. Pergolettese Crema 34 20 5 9 58 — 38 65
4. Virtus Bergamo 34 18 9 7 57 — 34 63
5. Pro Patria Busto Arsizio 34 19 5 10 50 — 34 62
6. Isola Ponte San Pietro 34 17 8 9 59 — 37 59
7. US Darfo Boario 34 16 6 12 46 — 38 54
8. USD Caravaggio 34 12 11 11 45 — 48 47
9. Calcio Seregno 34 11 12 11 51 — 49 45
10. Calcio Grumello 34 12 6 16 37 — 51 42
11. US Ciserano 34 12 4 18 44 — 54 40
12. Calcio Dro 34 9 9 16 33 — 48 36
13. USD Olginate 34 10 6 18 39 — 56 36
14. Calcio Scanzorosciate 34 10 4 20 30 — 61 34
15. Calcio Levico 34 7 10 17 42 — 53 31
16. Calcio Lecco 34 9 4 21 31 — 64 31
17. Virtus Bolzano 34 8 5 21 31 — 54 29
18. Cavenago Fanfulla Lodi 34 6 9 19 38 — 55 27

Girone C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. AC Mestre 34 25 5 4 73 — 34 80
2. Unione Trieste 34 21 9 4 63 — 33 72
3. ACD Campodarsego 34 17 9 8 55 — 42 60
4. Virtus Verona 34 14 11 9 42 — 30 53
5. Calcio Abano 34 13 14 7 46 — 38 53
6. AC Belluno 34 13 11 10 40 — 36 50
7. Union Arzignano Chiampo 34 13 10 11 43 — 34 49
8. Calcio Montebelluna 34 12 8 14 46 — 54 44
9. Union Feltre 34 11 10 13 35 — 37 43
10. AC Este 34 10 13 11 33 — 33 43
11. Salus Legnago 34 10 11 13 46 — 43 41
12. Alto Vicentino Valdagno 34 11 7 16 45 — 55 40
13. Calvi Noale 34 11 7 16 44 — 45 40
14. Tamai Brugnera 34 11 7 16 33 — 45 40
15. Calcio Cordenons 34 10 9 15 44 — 56 39
16. AC Vigasio 34 9 11 14 42 — 61 38
17. San Paolo Vigonza 34 4 13 17 42 — 62 25
18. Eclisse Pieve 34 6 5 23 29 — 63 23

Girone D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Ravenna 34 17 14 3 52 — 26 65
2. Calcio Imola 34 18 9 7 60 — 35 63
3. Delta Rovigo 34 17 10 7 57 — 37 61
4. Lentigione Brescello 34 16 10 8 40 — 31 58
5. Calcio Correggio 34 16 8 10 58 — 48 56
6. ACD Castelvetro 34 15 5 14 60 — 57 50
7. Calcio Scandicci 34 13 7 14 45 — 55 46
8. US Piancastagnaio 34 12 10 12 46 — 48 46
9. Mezzolara Budrio 34 11 12 11 44 — 46 45
10. USD Rignano 34 11 11 12 34 — 35 44
11. San Donato Tavarnelle 34 11 11 12 50 — 48 44
12. US Fiorenzuola 34 12 7 15 39 — 45 43
13. Olimpia Colle 34 10 13 11 46 — 47 43
14. US Adria 34 11 6 17 46 — 51 39
15. Ribelle Castiglione 34 8 15 11 45 — 46 38
16. ASD San Giovanni Valdarno 34 10 7 17 42 — 51 37
17. Virtus Castelfranco 34 8 9 17 25 — 41 33
18. US Poggibonsi 34 6 4 24 24 — 66 21

Girone E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. US Gavorrano 34 20 10 4 64 — 36 70
2. SSD Massa 34 19 7 8 59 — 37 64
3. FBC Savona 34 18 8 8 58 — 31 62
4. USD Lavagna 34 18 7 9 58 — 40 61
5. FBC Finale 34 14 11 9 52 — 46 53
6. ASD San Remo 34 12 14 8 50 — 34 50
7. Mobilieri Ponsacco 34 13 9 12 46 — 45 48
8. Argentina Arma 34 13 9 12 42 — 35 48
9. Real Forte 34 12 11 11 52 — 41 47
10. Valdinievole Montecatini 34 13 7 14 40 — 44 46
11. Ligorna Genova 34 10 16 8 54 — 55 46
12. USD Sestri Levante 34 11 8 15 46 — 46 41
13. Jolly Montemurlo 34 9 14 11 34 — 35 41
14. Fezzanese Porto Venere 34 9 12 13 39 — 52 39
15. SSD Viareggio 34 10 8 16 43 — 59 38
16. Ghivizzano Borgo-Mozzano 34 8 10 16 43 — 53 34
17. Sporting Recco 34 7 6 21 36 — 64 27
18. US Grosseto 34 3 7 24 27 — 90 14

Girone F

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Fermo 32 21 6 5 51 — 28 69
2. Calcio Matelica 32 19 6 7 56 — 30 63
3. Calcio San Nicolo 32 16 12 4 53 — 29 60
4. Vis Pesaro 32 14 11 7 48 — 32 53
5. Olympia Agnone 32 13 12 7 45 — 33 51
6. AC San Mauro 32 14 8 10 37 — 25 50
7. Monticelli Ascoli 32 11 14 7 37 — 33 47
8. Calcio Vasto 32 12 9 11 43 — 32 45
9. Calcio San Marino 32 10 11 11 43 — 38 41
10. Calcio Jesi 32 11 7 14 35 — 44 40
11. Calcio Pineto 32 10 9 13 35 — 44 39
12. Romagna Centro Cesena 32 10 9 13 34 — 42 39
13. Calcio Campobasso 32 10 8 14 32 — 44 38
14. FC Alfonsine 32 7 9 16 33 — 45 30
15. Calcio Castelfidardo 32 7 7 18 28 — 44 28
16. USD Recanati 32 5 12 15 30 — 50 27
17. Calcio Civitanova 32 3 8 21 22 — 69 17
18. Calcio Chieti 0 0 0 0 0 — 0 0 pasitraukė ir iširo

Girone G

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Polisportiva Arzachena 32 21 7 4 58 — 20 74
2. Nuova Monterosi 32 20 7 5 59 — 22 73
3. FC Rieti 32 21 4 7 63 — 28 71
4. Calcio Ostia 32 17 8 7 55 — 32 63
5. Calcio L'Aquila 32 14 15 3 44 — 26 62
6. Calcio Nuoro 32 15 9 8 40 — 33 58
7. Albalonga Albano 32 13 10 9 54 — 41 55
8. Calcio Avezzano 32 11 7 14 38 — 36 46
9. Vivi Altotevere Sansepolcro 32 11 7 14 44 — 47 46
10. Flaminia Civita Castellana 32 10 9 13 42 — 40 45
11. Calcio Lanusei 32 12 2 18 39 — 51 44
12. Sporting Trestina 32 9 10 13 36 — 44 43
13. Latte Dolce Sassari 32 8 8 16 27 — 44 38
14. Calcio San Teodoro 32 7 6 19 29 — 57 31
15. Calcio Muravera 32 6 9 17 21 — 50 30
16. Torres Sassari 32 5 10 17 19 — 55 28
17. Calcio Citta di Castello 32 4 8 20 21 — 63 24
18. Citta Foligno 0 0 0 0 0 — 0 0 pašalintas

Girone H

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. AS Bisceglie 34 23 8 3 67 — 31 74
2. Trastevere Roma 34 22 7 5 60 — 32 73
3. Citta Nocera 34 19 7 8 62 — 31 64
4. FBC Gravina 34 17 10 7 45 — 23 61
5. ACD Nardo 34 18 6 10 49 — 36 60
6. Gelbison Vallo 34 13 8 13 50 — 44 47
7. AZ Picerno 34 12 11 11 42 — 37 47
8. Calcio Potenza 34 11 12 11 43 — 44 45
9. Calcio Manfredonia 34 12 8 14 50 — 53 44
10. USD San Severo 34 10 13 11 45 — 42 43
11. Herculaneum Ercolano 34 10 13 11 33 — 37 43
12. FC Francavilla 34 11 10 13 34 — 38 43
13. Calcio Anzio 34 9 14 11 42 — 49 41
14. Vultur Rionero 34 8 14 12 37 — 44 38
15. Madre Pietra Daunia 34 10 8 16 43 — 57 37
16. US Agropoli 34 7 7 20 38 — 70 26
17. Cynthia Genzano 34 6 4 24 31 — 59 22
18. Citta Ciampino 34 4 8 22 37 — 81 20

Girone I

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sicula Leonzio Lentini 34 24 4 6 58 — 28 76
2. SS Rende 34 20 6 8 56 — 34 66
3. USD Cava 34 20 6 8 54 — 28 66
4. Igea Virtus Barcellona 34 19 8 7 55 — 30 65
5. Calcio Gela 34 16 8 10 51 — 37 56
6. US Palmi 34 17 8 9 57 — 40 55
7. Nerostellati Frattamaggiore 34 15 8 11 62 — 41 53
8. Turris Neapolis Torre 34 15 5 14 47 — 42 50
9. Gladiator Santa Maria 34 13 9 12 43 — 47 48
10. ASDC Pomigliano 34 11 13 10 42 — 36 46
11. Citta Gragnano 34 10 15 9 48 — 39 45
12. Normanna Aversa 34 10 13 11 36 — 39 43
13. Calcio San Cataldo 34 12 6 16 36 — 51 42
14. ASD Roccella 34 11 6 17 44 — 55 39
15. Calcio Sarno 34 8 8 18 28 — 49 32 15–16
16. Calcio Castrovillari 34 7 11 16 39 — 47 32 15–16
17. AS Sersale 34 2 7 25 26 — 69 13
18. Due Torri Piraino 34 3 3 28 9 — 79 4
Dėl 15-osios vietos Calcio Sarno Calcio Castrovillari 1-1 (baud. 3-0)

Finalas

Triangolare 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SSD Monza 2 2 0 0 5 — 1 6
5. AC Mestre 2 1 0 1 3 — 4 3 2
7. AC Cuneo 2 0 0 2 1 — 4 0 3

Triangolare 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Ravenna 2 1 1 0 2 — 1 4
5. FC Fermo 2 1 0 1 3 — 3 3 2
7. US Gavorrano 2 0 1 1 3 — 4 1 3

Triangolare 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. AS Bisceglie 2 1 1 0 3 — 1 4
2. Sicula Leonzio Lentini 2 1 1 0 3 — 1 4
7. Polisportiva Arzachena 2 0 0 2 0 — 4 0 3

Finalas

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
Sicula Leonzio Lentini 0          
SSD Monza 1            
          2017-06-02 Fermas
          SSD Monza FC Ravenna
         
Generic football.png
2
Generic football.png
1
         
  11 m            
AS Bisceglie 2 6            
FC Ravenna 2 7            
                 
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SSD Monza
2. FC Ravenna
3. AS Bisceglie
3. Sicula Leonzio Lentini

Patekimo turnyras

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Calcio Borgosesia ASDC Gozzano 1-2
Calcio Varese SC Caronno 1-0
Ciliverghe Mazzano Pro Patria Busto Arsizio 2-1
Pergolettese Crema Virtus Bergamo 1-2
Unione Trieste Calcio Abano 1-1
ACD Campodarsego Virtus Verona 0-2 (prat.)
Calcio Imola Calcio Correggio 3-3
Delta Rovigo Lentigione Brescello 1-1
SSD Massa FBC Finale 2-1
FBC Savona USD Lavagna 1-0
Calcio San Nicolo Vis Pesaro 0-1
Calcio Matelica Olympia Agnone 1-3
FC Rieti Calcio Ostia 3-1
Nuova Monterosi Calcio L'Aquila 2-3
Trastevere Roma ACD Nardo 3-1 (prat.)
Citta Nocera FBC Gravina 4-1
SS Rende Calcio Gela 2-1
USD Cava Igea Virtus Barcellona 0-0

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Calcio Varese ASDC Gozzano 0-2
Ciliverghe Mazzano Virtus Bergamo 2-1
Unione Trieste Virtus Verona 1-1
Calcio Imola Delta Rovigo 1-0
SSD Massa FBC Savona 2-1
Vis Pesaro Olympia Agnone 1-1
FC Rieti Calcio L'Aquila 4-1
Trastevere Roma Citta Nocera 0-2
SS Rende USD Cava 2-1

Išlikimo rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Varesina Venegono Calcio Verbania 2-1 (prat.)
ASD Busto Garolfo AC Legnano 3-0
USD Olginate Calcio Lecco 2-3
Calcio Scanzorosciate Calcio Levico 1-1
Calvi Noale AC Vigasio 0-0
Tamai Brugnera Calcio Cordenons 1-0
Olimpia Colle ASD San Giovanni Valdarno 2-1
US Adria Ribelle Castiglione 3-1
Jolly Montemurlo Ghivizzano Borgo-Mozzano 0-2 (prat.)
Fezzanese Porto Venere SSD Viareggio 1-2
FC Alfonsine Calcio Castelfidardo 0-1
Calcio San Teodoro Calcio Muravera 2-2
Vultur Rionero Madre Pietra Daunia 0-1
ASD Roccella Calcio Sarno 0-1

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+11481-0=11481 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 0% (+0-0=0 wiki spaudos ženklai).