UEFA Europos lyga 2017–2018 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Wikipedia  
Ankstesnis turnyras
UEFA Europos lyga 2017–2018 m.
Atletico Madrid 3-0 Olympique Marseille
Paskesnis turnyras
http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2018/index.html
http://www.rsssf.com/ec/ec201718.html#uefa
http://football.sport-express.ru/eurocups/euroleague/2017-2018/

UEFA Europos lyga 2017–2018 m. – 9-asis UEFA Europos lygos turnyras (60-asis įskaitant UEFA ir Mugių taurę).

Pirmasis atrankos etapas (1/512 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Cixura Sacxere (geo) Rheindorf Altach (aut) 0-1 1-1
Maccabi Tel Aviv (isr) KF Tirane (alb) 2-0 3-0
KR Reykjavik (isl) SJK Seinajoki (fin) 0-0 2-0
Sirak Gyumri (arm) ND Gorica (slo) 0-2 0-0
Beitar Jerusalem (isr) Vasas Budapest (hun) 4-3 3-0
Partizani Tirane (alb) Botev Plovdiv (bul) 1-3 0-1
Kalju Nomme (est) B36 Torshavn (fro) 2-1 2-1
Videoton Szekesfehervar (hun) FC Balzan (mlt) 2-0 3-3
Bala Town (wal) FC Vaduz (lie) 1-2 0-3
Odd Skien (nor) Ballymena United (nir) 3-0 2-0
Stjarnan Gardabaer (isl) Shamrock Rovers Dublin (irl) 0-1 0-1
Kajrat Almaty (kaz) Atlantas Klaipėda (ltu) 6-0 2-1
Skenderbeu Korce (alb) UE Sant Julia (and) 1-0 5-0
Zeljeznicar Sarajevo (bih) Zeta Golubovci (mne) 1-0 2-2
KI Klaksvik (fro) AIK Solna (swe) 0-0 0-5
Crusaders Belfast (nir) FK Liepaja (lat) 3-1 0-2
Sahter Soligorsk (blr) Sūduva Marijampolė (ltu) 0-0 1-2
IFK Norrkoping (swe) FC Prishtina (kos) 5-0 1-0
Saint Johnstone Perth (sco) FK Trakai (ltu) 1-2 0-1
Skendija Tetovo (mkd) Dacia Chisinau (mda) 3-0 4-0
Connahs Quay Nomads (wal) HJK Helsinki (fin) 1-0 0-3
UE Santa Coloma (and) NK Osijek (cro) 0-2 0-4
Rangers Glasgow (sco) Progres Niedercorn (lux) 1-0 0-2
Saint Josephs Gibraltar (gib) AEL Lemesos (cyp) 0-4 0-6
Vojvodina Novi Sad (srb) MFK Ruzomberok (svk) 2-1 0-2
VPS Vaasa (fin) Olimpija Liepaja (lat) 1-0 1-0
Levski Sofia (bul) Sutjeska Niksic (mne) 3-1 0-0
NK Siroki Brijeg (bih) Ordabasy Symkent (kaz) 2-0 0-0
Zaria Balti (mda) FK Sarajevo (bih) 2-1 1-2 (baud. 6-5)
Ferencvaros Budapest (hun) FK Jelgava (lat) 2-0 1-0
Midtjylland Herning (den) Derry City (irl) 6-1 4-1
Levadia Tallinn (est) Cork City (irl) 0-2 2-4
AEK Larnaka (cyp) Lincoln Gibraltar (gib) 5-0 1-1
Tre Penne San Marino (smr) Rabotnicki Skopje (mkd) 0-1 0-6
Dinamo Minsk (blr) NSI Runavik (fro) 2-1 2-0
Pyunik Erewan (arm) Slovan Bratislava (svk) 1-4 0-5
BK Lyngby (den) Bangor City (wal) 1-0 3-0
Irtys Pavlodar (kaz) Dunav Ruse (bul) 1-0 2-0
Crvena zvezda Beograd (srb) FC Floriana (mlt) 3-0 3-3
Zira Baki (aze) FC Differdange (lux) 2-0 2-1
FK Ventspils (lat) Valur Reykjavik (isl) 0-0 0-1
NK Domzale (slo) Flora Tallinn (est) 2-0 3-2
Dinamo Batumi (geo) Jagiellonia Bialystok (pol) 0-1 0-4
Mladost Lucani (srb) Inter Baki (aze) 0-3 0-2
Fola Esch (lux) Milsami Orhei (mda) 2-1 1-1
FC Valletta (mlt) Folgore Falciano (smr) 2-0 1-0
FK Haugesund (nor) FC Coleraine (nir) 7-0 0-0
Lech Poznan (pol) Pelister Bitola (mkd) 4-0 3-0
AS Trencin (svk) Torpedo Kutaisi (geo) 5-1 3-0
Mladost Podgorica (mne) Ganjasar Kapan (arm) 1-0 3-0

Antrasis atrankos etapas (1/256 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Rheindorf Altach (aut) Dinamo Brest (blr) 1-1 3-0
Maccabi Tel Aviv (isr) KR Reykjavik (isl) 3-1 2-0
Panionios Athina (gre) ND Gorica (slo) 2-0 3-2
Beitar Jerusalem (isr) Botev Plovdiv (bul) 1-1 0-4
Kalju Nomme (est) Videoton Szekesfehervar (hun) 0-3 1-1
FC Vaduz (lie) Odd Skien (nor) 0-1 0-1
Shamrock Rovers Dublin (irl) FK Mlada Boleslav (cze) 2-3 0-2
Kajrat Almaty (kaz) Skenderbeu Korce (alb) 1-1 0-2
Zeljeznicar Sarajevo (bih) AIK Solna (swe) 0-0 0-2
FK Liepaja (lat) Sūduva Marijampolė (ltu) 0-2 1-0
IFK Norrkoping (swe) FK Trakai (ltu) 2-1 1-2 (baud. 3-5)
Skendija Tetovo (mkd) HJK Helsinki (fin) 3-1 1-1
NK Osijek (cro) FC Luzern (sui) 2-0 1-2
Progres Niedercorn (lux) AEL Lemesos (cyp) 0-1 1-2
MFK Ruzomberok (svk) Brann Bergen (nor) 0-1 2-0
IF Brondby (den) VPS Vaasa (fin) 2-0 1-2
Hajduk Split (cro) Levski Sofia (bul) 1-0 2-1
FC Aberdeen (sco) NK Siroki Brijeg (bih) 1-1 2-0
Apollon Lemesos (cyp) Zaria Balti (mda) 3-0 2-1
Ferencvaros Budapest (hun) Midtjylland Herning (den) 2-4 1-3
Cork City (irl) AEK Larnaka (cyp) 0-1 0-1
Rabotnicki Skopje (mkd) Dinamo Minsk (blr) 1-1 0-3
Slovan Bratislava (svk) BK Lyngby (den) 0-1 1-2
Irtys Pavlodar (kaz) Crvena zvezda Beograd (srb) 1-1 0-2
Astra Giurgiu (rom) Zira Baki (aze) 3-1 0-0
Valur Reykjavik (isl) NK Domzale (slo) 1-2 2-3
FK Qabala (aze) Jagiellonia Bialystok (pol) 1-1 2-0
FK Ostersund (swe) Galatasaray Istanbul (tur) 2-0 1-1
Inter Baki (aze) Fola Esch (lux) 1-0 1-4
FC Valletta (mlt) FC Utrecht (ned) 0-0 1-3
FK Haugesund (nor) Lech Poznan (pol) 3-2 0-2
AS Trencin (svk) Bnei Yehuda Tel Aviv (isr) 1-1 0-2
Sturm Graz (aut) Mladost Podgorica (mne) 0-1 3-0

Trečiasis atrankos etapas (1/128 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
KAA Gent (bel) Rheindorf Altach (aut) 1-1 1-3
Maccabi Tel Aviv (isr) Panionios Athina (gre) 1-0 1-0
Botev Plovdiv (bul) Maritimo Funchal (por) 0-0 0-2
Girondins Bordeaux (fra) Videoton Szekesfehervar (hun) 2-1 0-1
Dinamo Zagreb (cro) Odd Skien (nor) 2-1 0-0
FK Mlada Boleslav (cze) Skenderbeu Korce (alb) 2-1 1-2 (baud. 2-4)
AIK Solna (swe) SC Braga (por) 1-1 1-2 (prat.)
Sūduva Marijampolė (ltu) FC Sion (sui) 3-0 1-1
Universitatea Craiova (rom) AC Milan (ita) 0-1 0-2
FK Trakai (ltu) Skendija Tetovo (mkd) 2-1 0-3
PSV Eindhoven (ned) NK Osijek (cro) 0-1 0-1
Austria Wien (aut) AEL Lemesos (cyp) 0-0 2-1
Everton Liverpool (eng) MFK Ruzomberok (svk) 1-0 1-0
IF Brondby (den) Hajduk Split (cro) 0-0 0-2
FC Aberdeen (sco) Apollon Lemesos (cyp) 2-1 0-2
Arka Gdynia (pol) Midtjylland Herning (den) 3-2 1-2
AEK Larnaka (cyp) Dinamo Minsk (blr) 2-0 1-1
FK Krasnodar (rus) BK Lyngby (den) 2-1 3-1
Crvena zvezda Beograd (srb) Sparta Praha (cze) 2-0 1-0
Astra Giurgiu (rom) FK Oleksandria (ukr) 0-0 0-1
SC Freiburg (ger) NK Domzale (slo) 1-0 0-2
Olympique Marseille (fra) KV Oostende (bel) 4-2 0-0
Panathinaikos Athina (gre) FK Qabala (aze) 1-0 2-1
Dinamo Bucuresti (rom) Athletic Bilbao (esp) 1-1 0-3
Olimpik Doneck (ukr) PAOK Thessaloniki (gre) 1-1 0-2
FK Ostersund (swe) Fola Esch (lux) 1-0 2-1
FC Utrecht (ned) Lech Poznan (pol) 0-0 2-2
Bnei Yehuda Tel Aviv (isr) Zenit Sankt-Peterburg (rus) 0-2 1-0
Sturm Graz (aut) Fenerbahce Istanbul (tur) 1-2 1-1

Ketvirtasis atrankos etapas (1/64 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Rheindorf Altach (aut) Maccabi Tel Aviv (isr) 0-1 2-2
Maritimo Funchal (por) Dinamo Kiiv (ukr) 0-0 1-3
Partizan Beograd (srb) Videoton Szekesfehervar (hun) 0-0 4-0
Dinamo Zagreb (cro) Skenderbeu Korce (alb) 1-1 0-0
FH Hafnarfjordur (isl) SC Braga (por) 1-2 2-3
Ludogorec Razgrad (bul) Sūduva Marijampolė (ltu) 2-0 0-0
AC Milan (ita) Skendija Tetovo (alb) 6-0 1-0
Club Brugge (bel) AEK Athina (gre) 0-0 0-3
NK Osijek (cro) Austria Wien (aut) 1-2 1-0
Everton Liverpool (eng) Hajduk Split (cro) 2-0 1-1
Apollon Lemesos (cyp) Midtjylland Herning (den) 3-2 1-1
Legia Warszawa (pol) Sheriff Tiraspol (mda) 1-1 0-0
Viktoria Plzen (cze) AEK Larnaka (cyp) 3-1 0-0
FK Krasnodar (rus) Crvena zvezda Beograd (srb) 3-2 1-2
BATE Borisov (blr) FK Oleksandria (ukr) 1-1 2-1
Viitorul Constanta (rom) RB Salzburg (aut) 1-3 0-4
NK Domzale (slo) Olympique Marseille (fra) 1-1 0-3
Panathinaikos Athina (gre) Athletic Bilbao (esp) 2-3 0-1
PAOK Thessaloniki (gre) FK Ostersund (swe) 3-1 0-2
FC Utrecht (ned) Zenit Sankt-Peterburg (rus) 1-0 0-2 (prat.)
Ajax Amsterdam (ned) Rosenborg Trondheim (nor) 0-1 2-3
Vardar Skopje (mkd) Fenerbahce Istanbul (tur) 2-0 2-1

Grupių etapas (1/32 finalo)

A grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. CF Villarreal Vaizdas:Bola de futebol.jpg 3-1 2-2 0-1 6 3 2 1 106 11
2. FK Astana 2-3 Vaizdas:Bola de futebol.jpg 1-1 4-0 6 3 1 2 107 10
3. Slavia Praha 0-2 0-1 Vaizdas:Bola de futebol.jpg 1-0 6 2 2 2 66 8
4. Maccabi Tel Aviv 0-0 0-1 0-2 Vaizdas:Bola de futebol.jpg 6 1 1 4 18 4

B grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Dinamo Kiiv Vaizdas:Bola de futebol.jpg 4-1 2-2 3-1 6 4 1 1 159 13
2. Partizan Beograd 2-3 Vaizdas:Bola de futebol.jpg 2-1 2-0 6 2 2 2 89 8
3. Young Boys Bern 0-1 1-1 Vaizdas:Bola de futebol.jpg 2-1 6 1 3 2 78 6
4. Skenderbeu Korce 3-2 0-0 1-1 Vaizdas:Bola de futebol.jpg 6 1 2 3 610 5

C grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. SC Braga Vaizdas:Bola de futebol.jpg 0-2 2-1 3-1 6 3 1 2 98 10
2. Ludogorec Razgrad 1-1 Vaizdas:Bola de futebol.jpg 1-2 2-1 6 2 3 1 75 9
3. Basaksehir Istanbul 2-1 0-0 Vaizdas:Bola de futebol.jpg 1-1 6 2 2 2 78 8
4. Hoffenheim Sinsheim 1-2 1-1 3-1 Vaizdas:Bola de futebol.jpg 6 1 2 3 810 5

D grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. AC Milan Vaizdas:Bola de futebol.jpg 0-0 3-2 5-1 6 3 2 1 136 11
2. AEK Athina 0-0 Vaizdas:Bola de futebol.jpg 2-2 2-2 6 1 5 0 65 8
3. HNK Rijeka 2-0 1-2 Vaizdas:Bola de futebol.jpg 1-4 6 2 1 3 1112 7
4. Austria Wien 1-5 0-0 1-3 Vaizdas:Bola de futebol.jpg 6 1 2 3 916 5

E grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Atalanta Bergamo Vaizdas:Bola de futebol.jpg 1-0 3-0 3-1 6 4 2 0 144 14
2. Olympique Lyon 1-1 Vaizdas:Bola de futebol.jpg 3-0 4-0 6 3 2 1 114 11
3. Everton Liverpool 1-5 1-2 Vaizdas:Bola de futebol.jpg 2-2 6 1 1 4 715 4
4. Apollon Lemesos 1-1 1-1 0-3 Vaizdas:Bola de futebol.jpg 6 0 3 3 514 3

F grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Lokomotiv Moskva Vaizdas:Bola de futebol.jpg 2-1 1-2 3-0 6 3 2 1 94 11
2. FC Kobenhavn 0-0 Vaizdas:Bola de futebol.jpg 2-0 3-0 6 2 3 1 73 9
3. Sheriff Tiraspol 1-1 0-0 Vaizdas:Bola de futebol.jpg 1-0 6 2 3 1 44 9
4. Fastav Zlin 0-2 1-1 0-0 Vaizdas:Bola de futebol.jpg 6 0 2 4 110 2

G grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Viktoria Plzen Vaizdas:Bola de futebol.jpg 2-0 4-1 3-1 6 4 0 2 138 12
2. FCSB Bucuresti 3-0 Vaizdas:Bola de futebol.jpg 1-2 1-1 6 3 1 2 97 10
3. FC Lugano 3-2 1-2 Vaizdas:Bola de futebol.jpg 1-0 6 3 0 3 911 9
4. Hapoel Beer Sheva 0-2 1-2 2-1 Vaizdas:Bola de futebol.jpg 6 1 1 4 510 4

H grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Arsenal London Vaizdas:Bola de futebol.jpg 0-0 3-1 6-0 6 4 1 1 144 13
2. Crvena zvezda Beograd 0-1 Vaizdas:Bola de futebol.jpg 1-0 1-1 6 2 3 1 32 9
3. FC Koln 1-0 0-1 Vaizdas:Bola de futebol.jpg 5-2 6 2 0 4 78 6
4. BATE Borisov 2-4 0-0 1-0 Vaizdas:Bola de futebol.jpg 6 1 2 3 616 5

I grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. RB Salzburg Vaizdas:Bola de futebol.jpg 1-0 0-0 3-0 6 3 3 0 71 12
2. Olympique Marseille 0-0 Vaizdas:Bola de futebol.jpg 1-0 2-1 6 2 2 2 44 8
3. SK Konya 0-2 1-1 Vaizdas:Bola de futebol.jpg 2-1 6 1 3 2 46 6
4. Vitoria Guimaraes 1-1 1-0 1-1 Vaizdas:Bola de futebol.jpg 6 1 2 3 59 5

J grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Athletic Bilbao Vaizdas:Bola de futebol.jpg 1-0 0-1 3-2 6 3 2 1 85 11
2. FK Ostersund 2-2 Vaizdas:Bola de futebol.jpg 2-0 1-0 6 3 2 1 84 11
3. Zora Lugansk 0-2 0-2 Vaizdas:Bola de futebol.jpg 2-1 6 2 0 4 39 6
4. Hertha Berlin 0-0 1-1 2-0 Vaizdas:Bola de futebol.jpg 6 1 2 3 67 5

K grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Lazio Roma Vaizdas:Bola de futebol.jpg 1-0 2-0 1-1 6 4 1 1 127 13
2. OGC Nice 1-3 Vaizdas:Bola de futebol.jpg 3-1 3-0 6 3 0 3 127 9
3. Zulte Waregem 3-2 1-5 Vaizdas:Bola de futebol.jpg 1-1 6 2 1 3 813 7
4. Vitesse Arnhem 2-3 1-0 0-2 Vaizdas:Bola de futebol.jpg 6 1 2 3 510 5

L grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Zenit Sankt-Peterburg Vaizdas:Bola de futebol.jpg 3-1 3-1 2-1 6 5 1 0 175 16
2. Sociedad San Sebastian 1-3 Vaizdas:Bola de futebol.jpg 4-0 3-0 6 4 0 2 166 12
3. Rosenborg Trondheim 1-1 0-1 Vaizdas:Bola de futebol.jpg 3-1 6 1 2 3 611 5
4. Vardar Skopje 0-5 0-6 1-1 Vaizdas:Bola de futebol.jpg 6 0 1 5 320 1

Šešioliktfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Ludogorec Razgrad (bul) AC Milan (ita) 0-3 0-1
FK Ostersund (swe) Arsenal London (eng) 0-3 2-1
Crvena zvezda Beograd (srb) CSKA Moskva (rus) 0-0 0-1
Olympique Lyon (fra) CF Villarreal (esp) 3-1 1-0
FC Kobenhavn (den) Atletico Madrid (esp) 1-4 0-1
OGC Nice (fra) Lokomotiv Moskva (rus) 2-3 0-1
FK Astana (kaz) Sporting Lisboa (por) 1-3 3-3
Partizan Beograd (srb) Viktoria Plzen (cze) 1-1 0-2
SSC Napoli (ita) RB Leipzig (ger) 1-3 2-0
Celtic Glasgow (sco) Zenit Sankt-Peterburg (rus) 1-0 0-3
Olympique Marseille (fra) SC Braga (por) 3-0 0-1
Spartak Moskva (rus) Athletic Bilbao (esp) 1-3 2-1
FCSB Bucuresti (rom) Lazio Roma (ita) 1-0 1-5
AEK Athina (gre) Dinamo Kiiv (ukr) 1-1 0-0
Borussia Dortmund (ger) Atalanta Bergamo (ita) 3-2 1-1
Sociedad San Sebastian (esp) RB Salzburg (aut) 2-2 1-2

Aštuntfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
AC Milan (ita) Arsenal London (eng) 0-2 1-3
CSKA Moskva (rus) Olympique Lyon (fra) 0-1 3-2
Atletico Madrid (esp) Lokomotiv Moskva (rus) 3-0 5-1
Sporting Lisboa (por) Viktoria Plzen (cze) 2-0 1-2 (prat.)
RB Leipzig (ger) Zenit Sankt-Peterburg (rus) 2-1 1-1
Olympique Marseille (fra) Athletic Bilbao (esp) 3-1 2-1
Lazio Roma (ita) Dinamo Kiiv (ukr) 2-2 2-0
Borussia Dortmund (ger) RB Salzburg (aut) 1-2 0-0

Ketvirtfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Arsenal London (eng) CSKA Moskva (rus) 4-1 2-2
Atletico Madrid (esp) Sporting Lisboa (por) 2-0 0-1
RB Leipzig (ger) Olympique Marseille (fra) 1-0 2-5
Lazio Roma (ita) RB Salzburg (aut) 4-2 1-4

Pusfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Arsenal London (eng) Atletico Madrid (esp) 1-1 0-1
Olympique Marseille (fra) RB Salzburg (aut) 2-0 1-2 (prat.)

Finalas


2018-05-16
Atletico Madrid
3-0 Olympique Marseille
Stadionas: Parc Olympique Lyonnais, Desin Šarpjė
Žiūrovai: 55 768
Antoine Griezmann Scored after 21 minutes 21'
Antoine Griezmann Scored after 49 minutes 49'
Gabi Scored after 89 minutes 89'


Nuorodos

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.
  • – autorius ir redaktorius – 103% (+14156-441=13715 wiki spaudos ženklai).