Čekoslovakijos II futbolo lyga 1985–1986 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1985–1986 m.
Varžybos Čekoslovakijos II futbolo lyga
Sezonas Čekoslovakijos aukščiausioji futbolo lyga 1985–1986 m.
http://web.archive.org/web/20090211163649/http://web.telecom.cz/kopeckyf/CZ_SK/NSOU8586.htm


Česko

Skupina A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Česko A)
V
1. Slovan Liberec 30 16 10 4 42 — 22 42
2. VTJ Tachov 30 12 10 8 33 — 31 34
3. Motorlet Praha 30 11 11 8 43 — 43 33
4. RH Susice 30 11 10 9 28 — 28 32
5. Dukla-2 Praha 30 12 7 11 51 — 38 31
6. Poldi SONP Kladno 30 11 9 10 44 — 44 31
7. Kovostroj Decin 30 12 6 12 50 — 40 30
8. TJ Rakovnik 30 11 7 12 42 — 40 29
9. Banik Most 30 9 11 10 40 — 42 29
10. UD Pribram 30 11 6 13 49 — 44 28
11. Viktoria Zizkov 30 10 8 12 46 — 46 28
12. Spolana Neratovice 30 9 10 11 40 — 45 28
13. SEPAP Steti 30 9 10 11 42 — 54 28
14. Spartak Usti 30 10 7 13 41 — 38 27
15. Agro Turnov 30 9 7 14 38 — 47 25
16. Slavoj Cesky Krumlov 30 10 5 15 22 — 49 25

Skupina B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Česko B)
V
1. JZD Slusovice 30 19 9 2 69 — 31 47
2. Spartak Prerov 30 17 7 6 61 — 31 41
3. Banik-2 Ostrava 30 15 9 6 48 — 25 39
4. VCHZ Pardubice 30 15 9 6 40 — 24 39
5. ZD Bohumin 30 13 10 7 49 — 31 36
6. Jiskra Stare Mesto 30 13 9 8 50 — 36 35
7. Banik Havirov 30 11 13 6 44 — 34 35
8. Slovacka Slavia Uherske Hradiste 30 12 6 12 42 — 42 30
9. KPS Brno 30 9 11 10 35 — 45 29
10. Agro Kolin 30 8 9 13 28 — 42 25
11. ZDAS Zdar 30 7 10 13 30 — 48 24
12. CSAD Benesov 30 9 5 16 40 — 61 23
13. VTJ Tabor-2 30 6 10 14 40 — 52 22
14. Spartak Uhersky Brod 30 6 10 14 26 — 40 22
15. Tatra Smichov 30 8 2 20 33 — 65 18
16. Zelezarny Prostejov 30 3 9 18 25 — 53 16

Slovensko

Východ

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Slovensko / Východ)
V
1. ZZO Cadca 30 17 7 6 49 — 24 41
2. ZTS Detva 30 13 9 8 45 — 27 35
3. Slovan Giraltovce 30 14 5 11 38 — 32 33
4. VSZ Kosice 30 13 5 12 52 — 45 31
5. Druzstevnik Bardejovska Nova Ves 30 10 10 10 30 — 35 30
6. Partizan Bardejov 30 12 6 12 37 — 45 30
7. Slovan Rimavska Sobota 30 13 3 14 41 — 37 29
8. LB Spisska Nova Ves 30 11 7 12 40 — 39 29
9. Vagonka Poprad 30 12 5 13 37 — 46 29
10. Energetik Velke Kapusany 30 11 7 12 43 — 54 29
11. BZVIL Ruzomberok 30 11 6 13 47 — 41 28
12. Magnezit Jelsava 30 11 8 11 51 — 45 28
13. Lokomotiva Druzstevnik Cana 30 12 4 14 43 — 51 28
14. Spartak Vihorlat Snina 30 9 9 12 33 — 44 27
15. OZKN Svidnik 30 9 9 12 32 — 47 27
16. Dynamo Dolny Kubin 30 10 4 16 42 — 48 24

Západ

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Slovensko / Západ)
V
1. CH Bratislava 30 17 9 4 58 — 20 43
2. TTS Trencin 30 16 8 6 43 — 25 40
3. Banik Handlova 30 15 7 8 30 — 20 37
4. Montostroj Senec 30 14 6 10 50 — 38 34
5. ZTS Malacky 30 12 9 9 49 — 35 33
6. Spoje Bratislava 30 10 13 7 50 — 40 33
7. Iskra Matador Bratislava 30 14 3 13 51 — 39 31
8. Povazan Nove Mesto 30 12 7 11 45 — 38 31
9. ZVL Bytca 30 12 7 11 44 — 40 31
10. TS Topolcany 30 13 3 14 42 — 45 29
11. Slovan Duslo Sala 30 10 9 11 38 — 44 29
12. Hutnik Sered 30 10 8 12 35 — 35 28
13. Spartak Komarno 30 11 6 13 34 — 54 28
14. Elektrosvit Nove Zamky 30 11 5 14 43 — 40 27
15. Iskra Partizanske 30 6 6 18 35 — 61 18
16. Druzstevnik Lab 30 1 6 23 19 — 92 7

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 87% (+3087-0=3087 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 13% (+454-0=454 wiki spaudos ženklai).