Turkijos II futbolo lyga 2018–2019 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2018–2019 m.
Varžybos Turkijos II futbolo lyga
Sezonas Turkijos aukščiausioji futbolo lyga 2018–2019 m.,
Turkijos I futbolo lyga 2018–2019 m.,
Turkijos II futbolo lyga 2018–2019 m.,
Turkijos III futbolo lyga 2018–2019 m.,
Turkijos IV futbolo lyga 2018–2019 m.,
Turkijos futbolo taurė 2018–2019 m.,
Turkijos futbolo supertaurė 2019 m.
https://int.soccerway.com/national/turkey/2-lig/20182019/


Beyaz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Keciorengucu Ankara 34 23 7 4 69 — 24 76
2. 1966 Kastamonu 34 23 5 6 67 — 23 74
3. SK Samsun 34 22 7 5 60 — 25 73
4. Sakarya Adapazari 34 20 9 5 63 — 31 69
5. Sariyer Istanbul 34 20 8 6 56 — 32 68
6. Sancaktepe Istanbul 34 15 8 11 52 — 36 53
7. BB Bodrum 34 16 4 14 56 — 48 52
8. Amed Diyarbakir 34 14 7 13 44 — 42 49
9. Eyup Istanbul 34 12 10 12 50 — 46 46
10. SK Inegol 34 13 6 15 45 — 48 45
11. Utas Usak 34 9 13 12 40 — 39 40
12. SK Gumushane 34 9 13 12 41 — 42 40
13. Anadolu Nigde 34 9 10 15 38 — 47 37
14. Demir Ankara 34 9 7 18 36 — 50 34
15. Hacettepe Ankara 34 7 12 15 45 — 58 33
16. Bayrampasa Istanbul 34 8 9 17 32 — 53 33
17. SK Manisa 34 4 3 27 31 — 100 0
18. SK Gaziantep 34 3 2 29 11 — 92 -34

Kırmızı

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. BSK Menemen 34 20 8 6 76 — 46 68
2. Fatih Karagumruk 34 21 5 8 55 — 34 68
3. BB Manisa 34 17 11 6 65 — 28 62
4. Tuzla Istanbul 34 16 11 7 57 — 25 59
5. SK Sanliurfa 34 15 11 8 48 — 33 56
6. Etimesgut Ankara 34 16 7 11 46 — 41 55
7. Pendik Istanbul 34 14 9 11 54 — 48 51
8. SK Kirklareli 34 12 9 13 46 — 40 45
9. BSK Sivas 34 12 8 14 49 — 53 44
10. Idman Yurdu Tarsus 34 11 9 14 48 — 53 42
11. Komur Zonguldak 34 11 9 14 36 — 49 42
12. BAK Ankara 34 9 14 11 37 — 54 41
13. SK Bandirma 34 10 8 16 46 — 57 38
14. SK Kahramanmaras 34 10 8 16 38 — 54 38
15. Anadolu Selcuk Konya 34 8 13 13 50 — 60 37
16. SK Fethiye 34 7 14 13 35 — 40 35
17. SK Tokat 34 6 12 16 28 — 46 30
18. Genclerbirligi Darica 34 5 6 23 26 — 79 21

Patekimo turnyras

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Sariyer Istanbul 1966 Kastamonu 1-0 1-1
Tuzla Istanbul BB Manisa 0-2 2-1 (prat.)
SK Sanliurfa Fatih Karagumruk 0-1 1-2
Sakarya Adapazari SK Samsun 1-0 0-0

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
BB Manisa Fatih Karagumruk 1-0 0-2
Sakarya Adapazari Sariyer Istanbul 4-0 0-0

III etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Sakarya Adapazari Fatih Karagumruk 0-2

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+2454-0=2454 wiki spaudos ženklai).