Turkijos II futbolo lyga 2006–2007 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2006–2007 m.
Varžybos Turkijos II futbolo lyga
Sezonas Turkijos aukščiausioji futbolo lyga 2006–2007 m.,
Turkijos III futbolo lyga 2006–2007 m.,
Turkijos futbolo taurė 2006–2007 m.,
Turkijos futbolo supertaurė 2007 m.
https://int.soccerway.com/national/turkey/2-lig/20062007/


1 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sariyer Istanbul 18 9 4 5 26 — 19 31
2. Kucukkoy Istanbul 18 7 8 3 21 — 19 29
3. Eyup Istanbul 18 8 5 5 24 — 16 29
4. Seker Ankara 18 7 7 4 27 — 22 28
5. SK Inegol 18 8 2 8 30 — 22 26
6. Dardanel Canakkale 18 6 6 6 21 — 24 24
7. Gungoren Istanbul 18 6 6 6 20 — 23 24
8. SK Yalova 18 5 5 8 22 — 23 20
9. Fatih Karagumruk 18 4 7 7 14 — 22 19
10. Yesil Bursa 18 3 4 11 14 — 29 13

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 1 grup)
V
3. Seker Ankara 14 8 6 0 27 — 14 30
4. Eyup Istanbul 14 6 5 3 18 — 13 23
5. Gungoren Istanbul 14 6 4 4 22 — 17 22
6. Fatih Karagumruk 14 6 3 5 28 — 27 21
7. SK Inegol 14 5 5 4 19 — 17 20
8. Dardanel Canakkale 14 3 5 6 15 — 19 14
9. SK Yalova 14 4 2 8 18 — 29 14
10. Yesil Bursa 14 1 4 9 16 — 27 7

2 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Idman Yurdu Tarsus 18 11 4 3 40 — 23 37
2. SK Alanya 18 10 6 2 35 — 22 36
3. Idman Yurdu Mersin 18 9 2 7 26 — 25 29
4. BSK Marmaris 18 7 7 4 28 — 26 28
5. Buca Izmir 18 8 4 6 24 — 22 28
6. SK Turgutlu 18 4 7 7 29 — 29 19
7. SK Izmir 18 5 4 9 20 — 26 19
8. BSK Nazilli 18 5 4 9 23 — 32 19
9. SK Mugla 18 4 5 9 20 — 29 17
10. SK Fethiye 18 4 3 11 17 — 28 15

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 2 grup)
V
3. SK Fethiye 14 6 5 3 22 — 15 23
4. BSK Marmaris 14 4 7 3 13 — 9 19
5. SK Izmir 14 4 6 4 21 — 18 18
6. Buca Izmir 14 4 6 4 20 — 22 18
7. SK Turgutlu 14 3 8 3 15 — 13 17
8. BSK Nazilli 14 4 5 5 13 — 21 17
9. SK Mugla 14 3 7 4 19 — 20 16
10. Idman Yurdu Mersin 14 2 8 4 15 — 20 14

3 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Bolu 18 9 5 4 36 — 27 32
2. SK Kartal 18 9 5 4 25 — 17 32
3. Kardemir Karabuk 18 8 4 6 23 — 20 28
4. SK Cankiri 18 8 4 6 18 — 19 28
5. Zeytinburnu Istanbul 18 6 8 4 24 — 20 26
6. Maltepe Istanbul 18 7 5 6 21 — 25 26
7. Pendik Istanbul 18 5 8 5 22 — 19 23
8. SK Gebze 18 6 4 8 23 — 21 22
9. Keciorengucu Ankara 18 3 8 7 21 — 27 17
10. Genclerbirligi Darica 18 1 5 12 12 — 30 8

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 3 grup)
V
3. Kardemir Karabuk 14 9 2 3 14 — 8 29
4. Pendik Istanbul 14 7 5 2 19 — 12 26
5. SK Gebze 14 6 3 5 20 — 16 21
6. Keciorengucu Ankara 14 6 2 6 21 — 16 20
7. Genclerbirligi Darica 14 5 4 5 24 — 21 19
8. Maltepe Istanbul 14 3 5 6 14 — 23 14
9. Zeytinburnu Istanbul 14 3 4 7 16 — 21 13
10. SK Cankiri 14 3 3 8 10 — 21 12

4 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. MKE Kirikkale 18 9 6 3 25 — 17 33
2. SK Arsin 18 9 4 5 26 — 19 31
3. SK Giresun 18 9 4 5 34 — 23 31
4. SK Pazar 18 9 3 6 34 — 21 30
5. AS Yozgat 18 8 4 6 22 — 18 28
6. SK Unye 18 8 1 9 21 — 23 25
7. SK Kirsehir 18 6 5 7 17 — 20 23
8. SK Tokat 18 5 4 9 19 — 23 19
9. SK Erzincan 18 5 3 10 16 — 31 18
10. SK Erzurum 18 3 4 11 14 — 33 13

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 4 grup)
V
3. SK Erzurum 14 8 3 3 27 — 23 27
4. SK Giresun 14 7 3 4 25 — 17 24
5. SK Kirsehir 14 6 4 4 20 — 17 22
6. SK Erzincan 14 6 3 5 17 — 14 21
7. SK Tokat 14 5 5 4 14 — 11 20
8. SK Pazar 14 3 6 5 18 — 21 15
9. AS Yozgat 14 2 6 6 11 — 20 12
10. SK Unye 14 1 6 7 12 — 21 9

5 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Demir Adana 18 9 7 2 33 — 15 34
2. SK Sanliurfa 18 8 6 4 23 — 17 30
3. SK Kahramanmaras 18 8 5 5 16 — 15 29
4. SK Hatay 18 6 8 4 18 — 15 26
5. BSK Sanliurfa 18 4 10 4 26 — 26 22
6. Korfez Iskenderun 18 6 2 10 20 — 23 20
7. SK Adiyaman 18 5 5 8 18 — 22 20
8. SK Cizre 18 4 8 6 21 — 28 20
9. Gaski Gaziantep 18 5 5 8 23 — 33 20
10. SK Siirt 18 4 6 8 19 — 23 18

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 5 grup)
V
3. Korfez Iskenderun 14 8 4 2 16 — 8 28
4. Gaski Gaziantep 14 7 3 4 18 — 19 24
5. SK Adiyaman 14 6 4 4 20 — 16 22
6. BSK Sanliurfa 14 5 6 3 16 — 14 21
7. SK Kahramanmaras 14 5 5 4 18 — 15 20
8. SK Hatay 14 4 6 4 10 — 10 18
9. SK Siirt 14 5 1 8 15 — 16 16
10. SK Cizre 14 0 3 11 6 — 21 3

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Bolu 18 9 6 3 27 — 11 33
2. SK Kartal 18 8 7 3 24 — 12 31
3. Demir Adana 18 8 7 3 29 — 21 31
4. SK Alanya 18 6 9 3 27 — 25 27
5. MKE Kirikkale 18 7 5 6 22 — 18 26
6. Idman Yurdu Tarsus 18 7 4 7 22 — 20 25
7. SK Arsin 18 5 6 7 18 — 35 21
8. Kucukkoy Istanbul 18 4 5 9 18 — 29 17
9. SK Sanliurfa 18 4 4 10 24 — 30 16
10. Sariyer Istanbul 18 3 5 10 23 — 33 14

Patekimo turnyras

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
SK Giresun 3              
SK Kahramanmaras 1       11 m  
          SK Giresun 1 4  
  11 m     BSK Marmaris 1 2  
BSK Marmaris 0 5              
Turan Ankara 0 4              
                   
                 
SK Alanya 3              
MKE Kirikkale 1       11 m  
          SK Alanya 0 2  
        Demir Adana 0 4  
Kardemir Karabuk 1              
Demir Adana 4              
                   
    Finalas  
                   
    Bursa  
    SK Giresun Demir Adana  
   
Generic football.png
5
Generic football.png
1
 
     


Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 99% (+5730-0=5730 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 1% (+75-0=75 wiki spaudos ženklai).