Čekijos IV futbolo lyga 2001–2002 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2001–2002 m.
Varžybos Čekijos IV futbolo lyga
Sezonas Čekijos aukščiausioji futbolo lyga 2001–2002 m.,
Čekijos I futbolo lyga 2001–2002 m.,
Čekijos II futbolo lyga 2001–2002 m.,
Čekijos III futbolo lyga 2001–2002 m.,
Čekijos IV futbolo lyga 2001–2002 m.,
Čekijos futbolo taurė 2001–2002 m.
http://web.quick.cz/jfk-fotbal.kopecky/NSOU0102.htm


Hanácký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. VTJ Lipnik 30 23 3 4 82 — 19 72
2. FK Hlubocky 30 17 8 5 56 — 24 59
3. FC Kralice na Hane 30 15 7 8 49 — 38 52
4. FC Dolany 30 15 3 12 59 — 53 48
5. SK Kralova 30 14 5 11 68 — 43 47
6. FK Ruda 30 12 7 11 41 — 38 43
7. SK Protivanov 30 12 7 11 42 — 47 43
8. FK Sternberk 30 12 6 12 48 — 50 42
9. Sokol Konice 30 11 5 14 46 — 54 38
10. SK Belkovice 30 9 9 12 34 — 49 36
11. Tatran Litovel 30 10 5 15 40 — 62 35
12. FK Jesenik 30 8 9 13 33 — 42 33
13. Slavoj Bruntal 30 8 9 13 43 — 57 33
14. Tatran Supikovice 30 8 7 15 39 — 60 31
15. FK Sumperk 30 7 8 15 31 — 49 29
16. SK Prostejov 30 8 4 18 29 — 55 28

Jihočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. TJ Hluboka 30 22 3 5 92 — 40 69
2. Slavoj Cesky Krumlov 30 20 6 4 65 — 29 66
3. Malse Roudne 30 17 8 5 52 — 25 59
4. FK Jindrichuv Hradec 30 16 4 10 55 — 53 52
5. FK Pelhrimov 30 14 4 12 39 — 35 46
6. FK Vodnany 30 13 7 10 44 — 49 46
7. FK Protivin 30 11 8 11 51 — 45 41
8. AFC Humpolec 30 12 3 15 50 — 46 39
9. Smrcina Horni Plana 30 11 6 13 43 — 43 39
10. SK Lisov 30 11 6 13 48 — 58 39
11. Protom Prestovice 30 10 8 12 41 — 41 38
12. Akra Ceske Budejovice 30 11 5 14 33 — 36 38
13. TJ Drazice 30 11 4 15 43 — 57 37
14. Spartak Sobeslav 30 9 5 16 34 — 46 32
15. FK Olesnik 30 7 4 19 29 — 60 25
16. Sokol Cizova 30 3 3 24 26 — 82 12

Jihomoravský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. MFK Vyskov 30 23 6 1 88 — 17 75
2. Vysocina-2 Jihlava 30 21 4 5 76 — 28 67
3. Tatran Bohunice 30 19 4 7 66 — 34 61
4. Slavoj Velke Pavlovice 30 13 10 7 57 — 40 49
5. MKZ Rajec-Jestrebi 30 13 10 7 55 — 48 49
6. BOPO Trebic 30 14 2 14 54 — 49 44
7. CAFC Zidenice 30 11 11 8 45 — 43 44
8. Buwol Metal Luka 30 12 5 13 48 — 40 41
9. Vrchovina Nove Mesto 30 9 12 9 45 — 50 39
10. Sokol Hrusky 30 9 5 16 35 — 55 32
11. FK Kunstat 30 8 8 14 31 — 61 32
12. SK Slavkov 30 9 3 18 34 — 51 30
13. CKD Blansko 30 8 5 17 32 — 60 29
14. ZDAS Zdar 30 7 8 15 36 — 57 26
15. RAFK Rajhrad 30 6 6 18 33 — 69 24
16. Sokol Bedrichov 30 6 5 19 40 — 73 23

Praha

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Libus Praha 30 24 1 5 92 — 40 73
2. FC Strizkov-2 30 20 6 4 69 — 31 66
3. Aritma Praha 30 16 7 7 58 — 39 55
4. SK Radotin 30 13 9 8 60 — 49 48
5. Xaverov-2 Horni Pocernice 30 13 5 12 50 — 40 44
6. Meteor Praha 30 12 7 11 44 — 42 43
7. Tempo Praha 30 13 4 13 62 — 61 43
8. FC Zlicin 30 10 9 11 43 — 47 39
9. Viktorie Praha 30 10 9 11 34 — 38 39
10. Avia Cakovice 30 9 11 10 43 — 37 38
11. CAFC Praha 30 10 7 13 47 — 48 37
12. Sokol Kralovice 30 9 7 14 40 — 66 34
13. SK Vrsovice 30 7 10 13 49 — 59 31
14. Dukla Praha 30 6 12 12 37 — 55 30
15. Reporyje Praha 30 5 9 16 36 — 63 24
16. Chabry Praha 30 2 9 19 24 — 73 15

Severočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Branany 30 26 2 2 108 — 15 80
2. FK Bilina 30 18 8 4 61 — 36 62
3. Jiskra Visnova 30 18 3 9 87 — 42 57
4. SK Skalice 30 16 5 9 64 — 41 53
5. FC Novy Bor 30 15 6 9 62 — 45 51
6. Jiskra Modra 30 15 5 10 53 — 54 50
7. FK Duchcov 30 13 9 8 75 — 44 48
8. Rezuz Decin 30 14 6 10 56 — 44 48
9. Sokol Brezno 30 12 8 10 67 — 57 44
10. Banik Sous 30 11 7 12 68 — 64 40
11. TJ Probostov 30 9 8 13 61 — 62 35
12. TJ Chlumec 30 8 7 15 47 — 60 31
13. TJ Strekov 30 9 3 18 46 — 70 30
14. Jiskra Velke Brezno 30 8 5 17 31 — 66 29
15. Meteor Louny 30 4 4 22 25 — 87 16
16. AFK Zatec 30 1 0 29 18 — 142 3

Slezský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Hlucin 30 24 5 1 74 — 21 77
2. Valassky Roznov 30 22 5 3 96 — 20 71
3. NFC Lichnov 30 14 5 11 55 — 49 47
4. Beskyd Frenstat 30 13 8 9 45 — 38 47
5. Pusta Polom 30 12 9 9 46 — 36 45
6. Sokol Mokre Lazce 30 13 4 13 42 — 46 43
7. ZD Bohumin 30 12 5 13 51 — 57 41
8. FK Bolatice 30 12 3 15 36 — 48 39
9. FK Velke Hostice 30 11 6 13 39 — 38 39
10. Fotbal Poruba 30 9 11 10 38 — 39 38
11. FK Krnov 30 12 2 16 39 — 60 38
12. Sokol Ticha 30 11 4 15 47 — 49 37
13. TJ Bystrice 30 10 5 15 31 — 68 35
14. Sokol Dobra 30 9 4 17 30 — 44 31
15. Sokol Krasne Pole 30 8 3 19 30 — 55 27
16. Fotbal Fulnek 30 8 1 21 33 — 64 25

Středočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Dobrovice 30 26 1 3 89 — 21 79
2. Sokol Ovcary 30 19 5 6 63 — 33 62
3. Sparta Kutna Hora 30 17 5 8 72 — 39 56
4. SK Cernolice 30 16 2 12 84 — 74 50
5. KZ Kraluv Dvur 30 12 8 10 62 — 46 44
6. FC Kolec 30 11 11 8 50 — 50 44
7. Cesky lev Beroun 30 12 6 12 55 — 64 42
8. Tatran Sedlcany 30 13 3 14 57 — 67 42
9. Slavia Jesenice 30 11 6 13 51 — 56 39
10. Fercom Tynec 30 10 9 11 55 — 67 39
11. Bohemia Podebrady 30 11 4 15 51 — 60 37
12. FC Horky 30 10 5 15 54 — 67 35
13. MFK Dobris 30 8 7 15 40 — 56 31
14. SJ Kladno 30 8 5 17 41 — 62 29
15. SK Bela 30 7 5 18 32 — 55 26
16. FK Ricany 30 5 6 19 23 — 62 21

Středomoravský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Morkovice 30 20 5 5 68 — 23 65
2. FC Veseli 30 20 4 6 78 — 32 64
3. FK Sardice 30 16 8 6 54 — 29 56
4. Kostelec Zlin 30 16 5 9 45 — 41 53
5. Target Brestek 30 14 4 12 51 — 40 46
6. Mogul Vacenovice 30 13 7 10 43 — 44 46
7. FC Velke Karlovice 30 12 5 13 50 — 54 41
8. SK Vizovice 30 11 7 12 45 — 43 40
9. Sokol Hradcovice 30 12 3 15 48 — 50 39
10. Viktoria Otrokovice 30 11 4 15 52 — 56 37
11. FK Ostrozska Nova Ves 30 10 6 14 41 — 58 36
12. FC Vsetin 30 11 3 16 35 — 54 36
13. Spartak Hluk 30 10 5 15 51 — 56 35
14. CSK Uhersky Brod 30 10 3 17 43 — 62 33
15. Sokol Katerinice (Jicin) 30 8 6 16 42 — 69 30
16. SK Vlachovice 30 8 1 21 31 — 66 25

Východočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Jiskra Usti nad Orlici 30 22 7 1 98 — 31 73
2. Loko Pardubice 30 19 6 5 69 — 39 63
3. Jiskra Ceska Skalice 30 18 5 7 61 — 35 59
4. Slavoj Predmerice 30 17 5 8 69 — 41 56
5. SK Holice 30 17 4 9 70 — 47 55
6. SK Stolany 30 16 2 12 67 — 60 50
7. FK Ceska Trebova 30 15 5 10 53 — 48 50
8. SK Prepychy 30 12 6 12 57 — 46 42
9. Nachod-2 Destne 30 10 6 14 48 — 61 36
10. Sokol Dobrikov 30 11 3 16 49 — 73 36
11. Cidlina Novy Bydzov 30 8 10 12 36 — 44 34
12. SK Tyniste 30 9 6 15 42 — 61 33
13. SK Vysoke Myto 30 7 11 12 33 — 36 32
14. Slovan Havlickuv Brod 30 5 6 19 20 — 60 21
15. Jiskra Hermanuv Mestec 30 5 5 20 26 — 70 20
16. Jiskra Litomysl 30 4 3 23 28 — 74 15

Západočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Senco Doubravka 30 26 2 2 77 — 13 80
2. Union Cheb 30 22 6 2 95 — 29 72
3. TJ Susice 30 15 7 8 58 — 34 52
4. Tatran Primda 30 12 8 10 64 — 52 44
5. Chanos Chanovice 30 11 8 11 50 — 43 41
6. FC Plzen 30 9 11 10 53 — 40 38
7. Jiskra Domazlice 30 10 8 12 35 — 55 38
8. CHKZ Pobezovice 30 11 4 15 46 — 55 37
9. CHKZ Stankov 30 10 6 14 37 — 58 36
10. SSC Bolevec 30 8 11 11 47 — 52 35
11. FK Nepomuk 30 9 6 15 51 — 72 33
12. Sokol Malesice 30 9 6 15 45 — 76 33
13. Buldoci-2 Karlovy Vary 30 9 6 15 44 — 60 33
14. Sokol Blovice 30 8 9 13 34 — 44 33
15. SK Touzim 30 10 5 15 51 — 69 32
16. Okula Nyrsko 30 5 9 16 51 — 86 24

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 93% (+6972-45=6927 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 8% (+574-0=574 wiki spaudos ženklai).