Lietuvos futbolo taurė 2020 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2020 m.
Varžybos Lietuvos futbolo taurė
Sezonas Lietuvos aukščiausioji futbolo lyga 2020 m.,
Lietuvos I futbolo lyga 2020 m.,
Lietuvos II futbolo lyga 2020 m.,
Lietuvos III futbolo lyga 2020 m.,
Lietuvos IV futbolo lyga 2020 m.,
Lietuvos V futbolo lyga 2020 m.,
Lietuvos VI futbolo lyga 2020 m.,
Lietuvos VII futbolo lyga 2020 m.,
Lietuvos futbolo taurė 2020 m.,
Lietuvos futbolo supertaurė 2021 m.
http://lietuvosfutbolas.lt/varzybos/vyru/hegelmann-lff-taure/
http://int.soccerway.com/national/lithuania/cup/2020/
http://almis.sritis.lt/ltu20cup.html

Varžybos prasidėjo 2020-06-16, baigėsi 2020-10-24.


Taurės sezone iš viso dalyvavo 33 komandos (6 iš A lygos, 10 iš I lygos, 17 iš II lygos):[1]

  • Iš I lygos 10 komandų burtų keliu bus išaiškintos 2 komandos, kurios pradėjo rungtyniauti nuo aštuntfinalio. Prie likusių LFF I lygos komandų prisidėjo 17 II lygos komandų. Burtų traukime dalyvavo 25 (I ir II) komandos, kurios sudėtos į vieną krepšelį. Burtų keliu nustatytos 9 poros (18 komandų). Porų nugalėtojai ir likusios 7 komandos pateko į II varžybų atrankos etapą (16 komandų);
  • II atrankos etape dayvavo 16 komandų: 9 komandos porų nugalėtojos ir 7 komandos burtų keliu patekusios į II atrankos etapą. Porų nugalėtojai pateko į aštuntfinalį;
  • Aštuntfinalyje dalyvavo 16 komandų: 8 komandos II etapo porų nugalėtojos, 6 A lygos komandos ir 2 I lygos komandos, burtų keliu patekusios į aštuntfinalį. Tolesniuose etapuose komandos kovojo įprasta tvarka.

1/32 finalo

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
BFA Vilnius Nevėžis Kėdainiai 1-0
Tera Vilnius Atmosfera Mažeikiai 2-4
Tauras Tauragė Rosa Klaipėda 4-0
Juventa-99 Šiauliai Vidzgiris Alytus 2-2 (baud. 2-4)
Šilas Kazlų Rūda Neptūnas Klaipėda 5-1
FK Šilutė Džiugas Telšiai 1-3
Panevėžio Ekranas Dainava Alytus 1-1 (baud. 3-4)
Utenis Utena Atlantas Klaipėda 1-1 (baud. 5-3)
Ateitis Vilnius Minija Kretinga 0-4

Pagrindiniai etapai

Šešioliktfinalis       Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                                       
                                     
Babrungas Plungė 2                                  
Tauras Tauragė 1                                
          Babrungas Plungė 1                        
        Hegelmann Litauen Kaunas 4                        
Hegelmann Litauen Kaunas +                                  
                               
                    Hegelmann Litauen Kaunas 0            
                  FK Panevėžys 3            
ŠSPC Radviliškis 1                                  
FK Jonava 5                                
          FK Jonava 0                        
        FK Panevėžys 3                        
FK Panevėžys +                                  
                                 
                                FK Panevėžys 4  
                              Riteriai Vilnius 0  
Šilas Kazlų Rūda 2                                  
BFA Vilnius 3                                
          BFA Vilnius 1                        
        Dainava Alytus 2                        
Dainava Alytus 3                                  
Atmosfera Mažeikiai 0                              
                    Dainava Alytus 0            
                  Riteriai Vilnius 2            
Riteriai Vilnius +                                  
                                 
          Riteriai Vilnius 2                        
        Banga Gargždai 0                        
Banga Gargždai +                                  
                                   
                                       
                                     
FA Šiauliai +                                  
                                 
          FA Šiauliai 0                        
        Žalgiris Vilnius 2                        
Žalgiris Vilnius +                                  
                               
                    Žalgiris Vilnius 2            
                  Kauno Žalgiris 1            
Utenis Utena 0                                  
Sveikata Kybartai 2                                
          Sveikata Kybartai 0                        
        Kauno Žalgiris 4                        
Kauno Žalgiris +                                  
                                 
                                Žalgiris Vilnius 1  
                              Sūduva Marijampolė 2 prat.  
Viltis Vilnius 11                                  
Saned Joniškis 0                                
          Viltis Vilnius 0                        
        Vytis Vilnius 4                        
Vytis Vilnius 1                                  
Džiugas Telšiai 0                              
                    Vytis Vilnius 0            
                  Sūduva Marijampolė 3            
Vidzgiris Alytus 2                                  
Minija Kretinga 6                                
          Minija Kretinga 0                        
        Sūduva Marijampolė 3                        
Sūduva Marijampolė +                                  
                                   
                                       
              Finalas            
                                       
              2020-10-24 Aukštaitijos stadionas, Panevėžys 1000            
              FK Panevėžys Sūduva Marijampolė            
             
Generic football.png
1
Generic football.png
1
           
              Ernestas Veliulis (23') Renan Oliveira (26' 11 m)            
              11 m baudinių serija            
             
Generic football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.png 5
4 Generic football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.png
           
                                       


Išsamiau apie finalines rungtynes žr. 2020 m. Lietuvos futbolo taurės finalas.

Vartininkai

Sąraše pateikiami visi vartininkai, kurie bent vieneriose rungtynėse nepraleido įvarčių (sužaisdami daugiau nei pusę rungtynių).

Vartininkas Komanda „Sausų“ rungtynių skaičius
Rafael Broetto Henrique FK Panevėžys 3
Karolis Čirba Vytis Vilnius 2
Tadas Simaitis Riteriai Vilnius 2
Martin Berkovec Žalgiris Vilnius 1
Eimantas Brezgys Minija Kretinga 1
Ivan Kardum Sūduva Marijampolė 1
Audrius Likša BFA Vilnius 1
Sidas Mačaitis Tauras Tauragė 1
Martynas Matijoška Dainava Alytus 1
Deividas Mikelionis Kauno Žalgiris 1
Evaldas Petrovičev Viltis Vilnius 1
Ignas Plūkas Sūduva Marijampolė 1
Lukas Šalnauskas Sveikata Kybartai 1

Šaltiniai

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 100% (+3831-7=3824 wiki spaudos ženklai).