Lietuvos futbolo taurė 2021 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2021 m.
Varžybos Lietuvos futbolo taurė
Sezonas Lietuvos aukščiausioji futbolo lyga 2021 m.,
Lietuvos I futbolo lyga 2021 m.,
Lietuvos II futbolo lyga 2021 m.,
Lietuvos III futbolo lyga 2021 m.,
Lietuvos IV futbolo lyga 2021 m.,
Lietuvos V futbolo lyga 2021 m.,
Lietuvos VI futbolo lyga 2021 m.,
Lietuvos VII futbolo lyga 2021 m.,
Lietuvos futbolo taurė 2021 m.,
Lietuvos futbolo supertaurė 2022 m.
http://lietuvosfutbolas.lt/varzybos/vyru/hegelmann-lff-taure/
http://int.soccerway.com/national/lithuania/cup/2021/
http://almis.sritis.lt/ltu21cup.html

Varžybos prasidėjo 2021-05-22, baigėsi 2021-10-23.

Turnyre iš viso dalyvavo 30 komandų[1] – visos iš pirmųjų trijų lygų, išskyrus dublerines ir dukterines komandas, kurioms neleista dalyvauti:[2]

  • visos 30 komandų buvo įtrauktos į pirmąjį etapą, tačiau 2 iš jų burtų keliu pateko į aštuntfinalį be kovos;
  • nuo aštuntfinalio visos komandos kovos įprasta tvarka.

Visuose etapuose tarp porų žaistos vienerios rungtynės, o jeigu kovojo skirtingų lygų komandos, namuose žaidė žemesnėje lygoje rungtyniaujanti ekipa.[3]

Komandos

Lyga A lyga I lyga II lyga
Komandos
  • Alytaus „Dainava“
  • Gargždų „Banga“
  • Kauno rajono „Hegelmann Litauen“
  • „Kauno Žalgiris“
  • Kėdainių „Nevėžis“
  • Marijampolės „Sūduva“
  • Panevėžio FK
  • Telšių „Džiugas“
  • Vilniaus „Riteriai“
  • Vilniaus „Žalgiris“
  • Gargždų „Banga-B“
  • Jonavos FC
  • „Kauno Žalgiris-B“
  • Kazlų Rūdos „Šilas“
  • Klaipėdos „Neptūnas“
  • Kretingos „Minija“
  • Marijampolės „Sūduva-B“
  • Mažeikių „Atmosfera“
  • Panevėžio FK-B
  • Plungės „Babrungas“
  • Šiaulių FA
  • Vilniaus BFA
  • Vilniaus „Riteriai-B“
  • Vilniaus „Žalgiris-B“
  • Alytaus „Dainava-B“
  • Garliavos FK
  • Joniškio „Saned“
  • Kauno „Be1 NFA“
  • Kauno „Fortūna“
  • Kauno rajono „Hegelmann Litauen-B“
  • „Kauno Žalgiris-C“
  • Kėdainių „Nevėžis-B“
  • Kybartų „Sveikata“
  • Klaipėdos FM
  • Panevėžio „Ekranas“
  • Šiaulių SG-FA-B
  • Šilutės FK
  • Telšių „Džiugas-B“
  • Utenos „Utenis“
  • Vilniaus „Ateitis“
  • Vilniaus BFA-B
  • Vilniaus „Panerys“
  • Vilniaus „Vytis“
  • Vilniaus „Žalgiris-C“
Iš viso lygoje 10 14 20
Tarp jų taurėje:
1/16 f. 10 8 12
1/8 f. 8 4 4
1/4 f. 5 2 1
1/2 f. 3 1 0
Finalas 2 0 0

Dainava
Banga
Garliava
Jonava
Saned
Kaunas (4)
Šilas
Nevėžis
Sveikata
Neptūnas, FM Klaipėda
Minija
Sūduva
Atmosfera
Panevėžys, Ekranas
Babrungas
FA Šiauliai
Šilutė
Džiugas
Utenis
Vilnius (6)
Kaunas:
  • Kauno Žalgiris,
  • Hegelmann Litauen,
  • Be1 NFA,
  • Fortūna.

Vilnius:

  • Žalgiris,
  • Riteriai,
  • BFA,
  • Panerys,
  • Ateitis,
  • Viltis.
Komandos šalies žemėlapyje

Turnyras

Šešioliktfinalis       Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                                       
                                     
BFA Vilnius 0                                  
Nevėžis Kėdainiai 2                                
          Nevėžis Kėdainiai 0                        
        Sūduva Marijampolė 2                        
Sūduva Marijampolė 1                                  
Riteriai Vilnius 0                 11 m            
                    Sūduva Marijampolė 0 5            
  11 m               Žalgiris Vilnius 0 6            
Minija Kretinga 1 4                                  
Dainava Alytus 1 5                                
          Dainava Alytus 0                        
        Žalgiris Vilnius 3                        
Žalgiris Vilnius 5                                  
Banga Gargždai 0                                
                                Žalgiris Vilnius 4  
  11 m                           Hegelmann Litauen Kaunas 0  
Viltis Vilnius 0 3                                  
FK Garliava 0 4                                
          FK Garliava 2                        
        FK Šilutė 1                        
Utenis Utena 0                                  
FK Šilutė 3                              
                    FK Garliava 0            
                  Hegelmann Litauen Kaunas 2            
Ateitis Vilnius 1                                  
Šilas Kazlų Rūda 6                                
          Šilas Kazlų Rūda 0                        
        Hegelmann Litauen Kaunas 4                        
Atmosfera Mažeikiai 0                                  
Hegelmann Litauen Kaunas 3                                  
                                       
                                     
Be1 NFA Kaunas +                                  
                                 
          Be1 NFA Kaunas 0                        
        Džiugas Telšiai 6                        
FM Klaipėda 0                                  
Džiugas Telšiai 6                              
                    Džiugas Telšiai 1            
                  FK Panevėžys 3            
FC Jonava 1                                  
FK Panevėžys 2       11 m                        
          FK Panevėžys 2 4                        
        Kauno Žalgiris 2 3                        
Kauno Žalgiris +                                  
                                 
                                Babrungas Plungė 1  
                              FK Panevėžys 3  
Panevėžio Ekranas 2                                  
Neptūnas Klaipėda 5 prat.       11 m                        
          Neptūnas Klaipėda 1 9                        
        Babrungas Plungė 1 10                        
Sveikata Kybartai 1                                  
Babrungas Plungė 3                 11 m            
                    Babrungas Plungė 0 4            
                  FA Šiauliai 0 2            
Fortūna Kaunas 0                                  
Saned Joniškis 4                                
          Saned Joniškis 1                        
        FA Šiauliai 3                        
Panerys Vilnius 1                                  
FA Šiauliai 2                                  
                                       
              Finalas            
                                       
              2021-10-23 Miesto stadionas, Šiauliai            
              Žalgiris Vilnius FK Panevėžys            
             
Generic football.png
5
Generic football.png
1
           
              Francis Kyeremeh (5'), Djibril Diaw (17'), Hugo Videmont (50', 84'), Jakub Sylvestr (78') Justinas Januševskij (44')            
                                       


Išsamiau apie finalines rungtynes žr. 2021 m. Lietuvos futbolo taurės finalas.

Vartininkai

Sąraše pateikiami visi vartininkai, kurie bent vieneriose rungtynėse nepraleido įvarčių (sužaisdami daugiau nei pusę rungtynių).

Vartininkas Komanda „Sausų“ rungtynių skaičius
Edvinas Gertmonas Žalgiris Vilnius 3
Ivan Kardum Sūduva Marijampolė 2
Ignas Plūkas Hegelmann Litauen Kaunas 2
Gustas Baliutavičius FA Šiauliai 1
Nemanja Bjelan FK Garliava 1
Kristupas Burba Viltis Vilnius 1
Marko Deronja Hegelmann Litauen Kaunas 1
Tomislav Duka Žalgiris Vilnius 1
Serafeim Giannikoglou Sūduva Marijampolė 1
Saulius Kužmarskis Saned Joniškis 1
Sergij Melasenko Nevėžis Kėdainiai 1
Maycon Douglas Morales Babrungas Plungė 1
Rokas Sirtautas FK Šilutė 1
Povilas Survila Džiugas Telšiai 1

Šaltiniai

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+6523-0=6523 wiki spaudos ženklai).